This is an example of a page. Unlike posts, which are displayed on your blog’s front page in the order they’re published, pages are better suited for more timeless content that you want to be easily accessible, like your About or Contact information. Click the Edit link to make changes to this page or add another page.

Reklamy
2 comments
 1. Daniel said:

  Opatrně. Porušuješ jak autorská práva lidí z Cracked (pochybuji, že ti dali svolení k překladu a vystavení online), tak i vystavuješ jejich zaplacené obrázky z Getty na svém webu, a ještě navíc drze hotlinkem. Články jsou parádní a ti, kdo si je nejsou schopní přečíst v originále sami o hodně přicházejí, ale takhle se to nedělá. Riskuješ minimálně špatnou reputaci a v budoucnu nepříjemný „getty images letter“. Hodně štěstí.

 2. janbrus said:

  Dobrý den,
  líbí se mi Vaše překlady a myslím, že by založily více pozornosti. Chtěl bych zkopírovat některé články na svůj web s tím, že bych vždy v první větě uvedl, že překlad je Váš. Mohli bychom se nějak domluvit? Pokud ne, rád bych Vám pomohl dostat blog na lepší doménu.
  Napište prosím, zda máte zájem.
  S pozdravem
  Jan Brus

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s

%d bloggers like this: